Skip to Content
Suafed PE Sinus Congestion dag + natt Maks styrke Decongestant og antihistaminer tabletter med Phenylephrine HCl & Diphenhydramine HCl, hjelper Nasal & Sinus trykk og kongessjon, 20 ct

Price:

kr 136,54


Suafed PE Sinus Congestion dag + natt Maks styrke Decongestant og antihistaminer tabletter med Phenylephrine HCl & Diphenhydramine HCl, hjelper Nasal & Sinus trykk og kongessjon, 20 ct

https://nutricity.no/shop/brswgz3rbefb4ai2-suafed-pe-sinus-congestion-dag-natt-maks-styrke-decongestant-og-antihistaminer-tabletter-med-phenylephrine-hcl-diphenhydramine-hcl-hjelper-nasal-sinus-trykk-og-kongessjon-20-ct-129293 https://nutricity.no/web/image/product.template/129293/image_1920?unique=354dc63

Stock Expiry Date*: 15-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 20-tall av sudafed PE Sinus Congestion dag + natt Maks styrke Decongestant Medisin Tabletter for å midlertidig lindre sinus trykk og sinusbelastning for både dag og natt
  • Hver multi-pakke inneholder 20 tabletter av nasal decongestant, med 12 Daytime og 8 Nighttime tabletter for kraftig symptomlindring hele dagen og mens du sover
  • Hver dag- og nattedose inneholder 10 milligram av nasal decongestant fenylefrin HCl per tablett og hver nattedose inneholder også 25 milligram per tablett av antihistamindiphenhydramin HCl.
  • Begge formlene bidrar til å lindre sinustrykk og sinus overbelastning, og nesebelastning på grunn av den vanlige kulde, høy feber eller øvre respiratoriske allergier. Natttid tabletter lindrer også nysing, rennende nese, kløe, vannige øyne og kløende hals eller nese
  • Fra #1 apoteket anbefalt merke blant orale OTC decongestants, kan denne maksimale styrke formelen brukes av voksne og barn 12 år og eldre for kraftig symptom relief

kr 136,54 136.54 NOK kr 136,54 Med mva.

Not Available For Sale

(kr 6,83 / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Merke
  • Enhetstelling
  • Artikkelskjema
  • Varevekt
  • Produktfordeler
  • Antall elementer
  • Doseringsskjema
  • Produsent
  • Elementmål L x W x H
  • ingrediensene
  • Produkttype
  • Spesifikk bruk for produkt
  • Aktive ingredienser
  • UPC
  • Globale handelsidentifikasjonsnummer
  • Pakketypenavn
  • Målrettet publikum
  • Nettoinnholdstelling
  • Produkttype
  • Varevekt
  • Merke
  • ingrediensene
  • Merkenavn
  • Age Range Beskrivelse
  • Container Type
  • Produsentens delnummer
  • Modellnummer
  • Varemål
  • Andre funksjoner
  • Målbruksdel

Denne kombinasjonen eksisterer ikke.

Kontakt oss
Sinus medisin
Produktfordeler Respiratorisk støtte, Feberkontroll, Throat Relief, Kald og influensakontroll, Sinus Congestion, Trykkrelief, Nasal Congestion Relief
ingrediensene Titandioksid, Talc, Magnesium Stearat, Meloxicamcellulose, Polyetylenglykol, polyvinylalkohol, Natrium Starch Glykolat, Endret stjerne, Pregelatinisert Starch, powdered cellulose, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, FD&C Blue No. 1 Aluminium Lake, D&C yellow no. 10 aluminum lake, Sudafed PE Congestion (Daytime)Active ingredient (in each tablet)Phenylephrine HCl 10 mg PurposeNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, titanium dioxide Sudafed PE Congestion + Allergy (Nighttime)Active ingredients (in each tablet)Diphenhydramine HCl 25 mgPhenylephrine HCl 10 mgPurposeAntihistamineNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax
Aktive ingredienser Phenylephrine Hcl, Difenhydramin Hcl
ingrediensene Talc, Magnesium Ste, Titandioksid, Polyvinylalkohol, Pregelatinisert Starch, Meloxicam Cellulose, Polyetylenglykol, pulverisert cellulose, Endret stjerne, Natrium Starch Glykolat, Fd&c Blue No. 1 Aluminium Lake, Fd&c Rød nr. 40 Aluminum Lake, Fd&c Gul No. 6 Aluminium Lake, D&c Yellow No. 10 Aluminum Lake, Sudafed Pe Congestion (dagtid)aktive Ingredient (i hver tablett) fenylephrine Hcl 10 Mg Forsettlige Decongestinaktive ingredienser Carnauba Wax, Titandioksid Sudafed Pe Congestion + Allergi (nighttime)aktive ingredienser (i hver tablett)diphenhydramin Hcl 25 Mgfenylephrine Hcl 10 Mgpurposentantihistaminnasal Decongestantinaktive ingredienser Carnauba Wax
Merke Sudafed
Enhetstelling 20 greve
Artikkelskjema Tablett
Varevekt 0.04 pund
Antall elementer 1
Doseringsskjema Tabletter
Produsent Kenvue
Elementmål L x W x H 0.64 X 4.56 X 2.88 Tommer
Produkttype Sinus medisin
Spesifikk bruk for produkt Sinustrykk
UPC 300450113214
Globale handelsidentifikasjonsnummer 00300450113214
Pakketypenavn R
Målrettet publikum Unisex-Adults
Nettoinnholdstelling 20 Count
Produkttype Medisinering
Varevekt 0.04 pund
Merke Sudafed
Merkenavn Sudafed
Age Range Beskrivelse Voksen
Container Type Boks
Produsentens delnummer 503835
Modellnummer 503835
Varemål 0.64 x 4.56 x 2.88 inches
Andre funksjoner Målrettet
Målbruksdel Øynene
  • Buy Four or More Offer

    Få 5 % rabatt når du kjøper 4 eller flere varer

  • Next Purchase Offer
    Få 5 % rabatt på ditt neste kjøp.
  • Ships From(Norway)
    Bestillinger behandles og sendes fra Brooklyn, USA.

  • Delivery Offer(Norway)
    Gratis levering på kvalifiserte bestillinger.
Delivery Detail
Estimerte leveringstider: 12–26 dager (internasjonalt).
3–6 dager (innenlands).
Safe Checkout
Garantert sikker betaling
Return Policy

30-dagers returgaranti
Kjøp med tillit med 30-dagers returstøtte.

Free Return Pickup
Gratis returhenting tilgjengelig
Vi håndterer returer fra døren din uten ekstra kostnad.
SKU
BRSWGZ3RBEFB4AI2
Kategori
Helsepleie , Over-the-counter medisinering , Allergi, Sinus & Astma , Sinus medisin
Barcode
300450113214
Tags

 

Få kraftig relieff fra sinus trykk og sinus overbelastning med Sudafed PE Sinus Congestion Day + natt Maks styrke Decongestant Tabletter. Fra apoteket #1 anbefalt merke blant orale OTC decongestants, inneholder denne multi-pakken både dag- og nattetabletter for effektiv multiple symptom lindring. Både dag- og natteformler inneholder 10 milligram av nasal dekongestanten fenylefrin HCl for å midlertidig lindre sinusbelastning og trykk, samt nesebelastning på grunn av vanlig kulde, høy feber eller øvre luftveisallergier. Natttid decongestant medisin inneholder også 25 mg av antihistaminer diphenhydramine HCl per tablett, som arbeider for å midlertidig lindre nysing, rennende nese, kløende, vannige øyne og kløende hals eller nese for å hjelpe deg med å sove om natten. Dette maksimale styrkemedisin kan brukes av voksne og barn 12 år og eldre for kraftig sinustrykk og overbelastninglindring.

Viktig informasjon

Safety Information

Keep out of reach of children. Store at room temperature. Do not use if seal is broken.

ingrediensene

Sudafed PE Congestion (Daytime)Active ingredient (in each tablet)Phenylephrine HCl 10 mg PurposeNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, D&C yellow no. 10 aluminum lake, FD&C red no. 40 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, modified starch, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, powdered cellulose, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, talc, titanium dioxide Sudafed PE Congestion + Allergy (Nighttime)Active ingredients (in each tablet)Diphenhydramine HCl 25 mgPhenylephrine HCl 10 mgPurposeAntihistamineNasal decongestantInactive ingredients carnauba wax, FD&C blue no. 1 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, modified starch, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, powdered cellulose, pregelatinized starch, sodium starch glycolate, talc, titanium dioxide

Retninger

Ta ikke tablettene dag og natt samtidig. Ikke ta mer enn totalt 6 tabletter i en 24-timers periode. Ta bare som regissert. Viktig: Les all produktinformasjon før bruk. Hold boks for viktig informasjon. voksne og barn 12 år og over tar 1 tablett hver 4. time ikke mer enn 6 tabletter i 24 timer barn under 12 år spør en legeAndre opplysninger lagres mellom 20-25 grader C (68-77 grader F) Suafed PE Congestion + Allergy (Nighttime) Adults og barn 12 år og over tar 1 tablett hver 4. time tar ikke mer enn 6 tabletter hos 24 timer barn under 12 år, spør en legeAnnet informasjonslagring mellom 20-25 grader C (68-77 grader F) spørsmål eller kommentarer? ring 1-888-217-2117 (tollfri) eller 215-273-8755 (samlet)

Legal Disclaimer

Erklæringer om kosttilskudd har ikke blitt evaluert av FDA og er ikke ment å diagnostisere, behandle, helbrede eller hindre sykdom eller helsetilstand.

Produktdimensjoner

0.64 x 4.56 x 2.88 tommer; 0.64 ounces

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

1 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC15147 Dpd 05167987767861 2026-07-21 Track

Ansvarsfraskrivelse
Kosttilskudd er ikke medisiner. Produktene som selges på dette nettstedet er ikke ment å diagnostisere, behandle, kurere eller forhindre noen sykdom. Hvis du har en medisinsk tilstand, bør du alltid konsultere en kvalifisert helsepersonell før bruk. Individuelle resultater kan variere. Ved å legge inn en bestilling, samtykker du til å overholde importreglene i ditt land. Vi dekker gjeldende avgifter og skatter der det er angitt.

*Utløpsdato Informasjon:
Vennligst merk at utløpsdatoen kan variere fra batch til batch. Vi garanterer imidlertid at alle produkter som sendes til våre kunder har en gyldig holdbarhet og ikke vil være utløpt på leveringstidspunktet.