Aleve tabletter med Easy Open Arthritis Cap, Naproxen Natrium, 220mg (NSAID) Smerte Reliever / Fever Reducer, 200 Count (Pack of 2)
Stock Expiry Date*: 05-08-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Aleve Easy Open Arthritis Cap har mottatt Arthritis Foundations ease of Use Comendation
- Bare 1 tablett kan lindre smerte i opptil 12 timer
- Aleve Easy Open Arthritis Cap er ikke barneresistent
- ALEVE er det anbefalte merket for mindre leddgiktsmerter blant ortopediske leger.
- ALEV er vist bedre på tøff smerte enn Tylenol 8 timer. * Basert på menstruasjons- og tannsmerter studier.
| ingrediensene | Lyxumia, Talc, Stearate, Titandioksid., Povidone, Meloxicam Cellulose, Polyetylenglykol, Bilder fra Fd&c Blue #2 Lake, Hver tablett inneholder: Naproxen Natrium 220 mg |
| Merke | Aleve |
-
Få 5 % rabatt når du kjøper 4 eller flere varer
-
Få 5 % rabatt på ditt neste kjøp.
-
Bestillinger behandles og sendes fra Brooklyn, USA.
-
Gratis levering på kvalifiserte bestillinger.
3–6 dager (innenlands).
30-dagers returgaranti
Kjøp med tillit med 30-dagers returstøtte.
SKU |
BRSWIYYOOQMAECIZ |
Kategori |
Helsepleie , Over-the-counter medisinering , smerter , Felt & muskelsmerter lindring , Medisiner |
Tags |
When you're tired of taking and retaking pills every few hours to deal with long-lasting aches and pains, Aleve can help. Just 1 tablet is strong enough to provide pain relief that can last up to 12 hours, which means no more stopping throughout the day to take more tablets. Aleve is an over-the-counter (OTC), nonsteroidal anti-inflammatory drug (NSAID) that provides temporary relief from minor aches and pains. It also temporarily reduces fever.
Covered by the Bayer HealthCare LLC – Consumer Health 60-Day Satisfaction Guarantee. See below for details
Easy Open Cap.
Ease-of-use kommendering for emballasje ~ Arthritis Foundation
This package for households without young children.
Viktig informasjon
ingrediensene
Each Tablet contains: Naproxen sodium 220 mg, FD&C blue #2 lake, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, povidone, talc, titanium dioxide.
Retninger
Ikke ta mer enn regissert. Den minste effektive dosen bør brukes. Drikk et fullt glass vann med hver dose. Hvis det tas sammen med mat, kan det ta lengre tid å jobbe. Voksne og barn 12 år og eldre: ta 1 kapsel hver 8. til 12. time mens symptomer varer for den første dosen. Du kan ta 2 kapsler innen den første timen. Ikke overskride 2 kapsler i noen 8- til 12-timers periode. Ikke overskride 3 kapsler i løpet av en 24-timers periode. Barn under 12 år: spør en lege.
Legal Disclaimer
Erklæringer om kosttilskudd har ikke blitt evaluert av FDA og er ikke ment å diagnostisere, behandle, helbrede eller hindre sykdom eller helsetilstand.
Produktdimensjoner
6 x 4 x 4 tommer; 0,01 ounces
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC15147 | Dpd | 05167987767861 | 2026-07-21 | Track |
Ansvarsfraskrivelse
Kosttilskudd er ikke medisiner. Produktene som selges på dette nettstedet er ikke ment å diagnostisere, behandle, kurere eller forhindre noen sykdom. Hvis du har en medisinsk tilstand, bør du alltid konsultere en kvalifisert helsepersonell før bruk. Individuelle resultater kan variere. Ved å legge inn en bestilling, samtykker du til å overholde importreglene i ditt land. Vi dekker gjeldende avgifter og skatter der det er angitt.
*Utløpsdato Informasjon:
Vennligst merk at utløpsdatoen kan variere fra batch til batch. Vi garanterer imidlertid at alle produkter som sendes til våre kunder har en gyldig holdbarhet og ikke vil være utløpt på leveringstidspunktet.









